Celosvětová premiéra hry Super Mario Odyssey na výstavě Game On

6.11.2017

Největší výstava o historii videoher Game On je v plném proudu a každý den na ní můžete zažít něco nového. Kromě nepřeberného množství her určených nejen na koukání, ale především na hraní si také nenechte ujít zajímavé doprovodné akce, které budou probíhat až do konce výstavy. Kompletní doprovodný program najdete na oficiálních stránkách a na Facebooku výstavy.

Pro návštěvníky se nám podařilo zajistit něco exkluzivního! Naše agentura Absolook se podílela na slavnostním uvedení hry Super Mario Odyssey pro konzoli Nintendo Switch, které se konalo ve čtvrtek 26. 10. 2017, a návštěvníci si ji tak mohli vyzkoušet jako první na světě. Premiéra v New Yorku totiž proběhla až 12 hodin po uvedení na Game On. Klasická plošinovka s oblíbeným Mariem má neskutečnou hratelnost a po celém světě zaznamenala obrovský úspěch, což potvrzují více než dva miliony prodaných kopií během tří dnů.

Přijďte si zahrát Super Mario Odyssey na výstavu Game On, kde je připraveno několik konzolí, takže nemusíte čekat na vyzkoušení této typické skákačky plné originálních nápadů, ale hlavně starého dobrého Maria a jeho nového pomocníka Cappyho.

 

Fotografie ze slavnostního uvedení