Vánoční dárky – návrh a zajištění již od 9 900 Kč

Období vánoční svátků může být plné pohody, ale zároveň také stresu. A to zvláště pokud nevíte, co dát svým zaměstnancům, klientům či partnerům pod stromeček.

Vánoční dárky by měly vyjadřovat filozofii vaší firmy a zároveň potěšit.

To není lehký úkol a vymýšlet osobité a kreativní dárky vás může stát víc sil, než byste si byli ochotni připustit.

Právě od toho jsme tu my, abychom vás těchto starostí zbavili.

S originálními firemními dárky máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme perfektní provedení a rychlou realizaci. Navrhneme vám několik variant, společně vybereme ten pravý dárek a pak to necháte na nás a už se jen můžete těšit na dodání.

Vánoční dárky – návrh a zajištění již od 9 900 Kč

Protože nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli, můžete se podívat, co dostali naši zákazníci od Ježíška v minulých letech.

Hra nejen pro začínající marketéry!

Láká vás svět reklamy? Chcete si vyzkoušet, jak marketingoví manažeři společností vhodně zvolenou strategií umí vydělat nebo naopak prodělat spoustu peněz? Nebo se jste ostřílený markeťák a práci berete jako zábavu? Zahrajte si King of Marketing!

Hra nejen pro začínající marketéry!

Dárková sada pro štěstí

Tradiční vánoční zvyk rozkrajování jablíčka jsme oblékli do moderního kabátku. K jablku jsme přidali stylový nůž a návod, aby se nikdo nemohl splést. Jednoduché a přitom geniální, protože víc než štěstí a zdraví už dát nemůžete.

Dárková sada pro štěstí

Vánoční box s cukrovím

Kdo by se už od června netěšil na vanilkové rohlíčky a linecká kolečka? Ale když přijde čas pečení cukroví, místo toho, abyste si užili příjemnou chvilku s rodinou, je to spíš maraton ve vyndávání a vkládání plechů do trouby. Toho jsme vás chtěli ušetřit, darovat vám tak čas s vašimi nejbližšími. A výborné cukroví uvnitř boxu je jen sladkou tečkou.

Vánoční box s cukrovím

Zašlete svou poptávku