Vánoční dárek v podobě plechovky s překvapením pro Aterra Group, a. s.

27.12.2016

Vánoční čas není pouze o rodinné pohodě a kruhu těch nejbližších. Jsou to svátky, kdy můžete ukázat i obchodním partnerům, že Vám na nich záleží a ceníte si spolupráce s nimi.

Pro naši agenturu přichází společně s Vánoci také velká zodpovědnost při výběru a zpracování firemních vánočních dárků pro naše klienty. Především je nutné, aby dárek nesl informaci, kterou chce značka daný rok sdělit, zároveň musí být originální a upoutat na první pohled.

Takový dárek jsme vymysleli pro firmu Aterra Group, a. s., se kterou úzce spolupracujeme již několik let. Jedná se o květináč v podobě plechovky, ve které se nachází několik semen Petúnie. Navrhli jsme a následně vytvořili samolepku na míru s logem Aterry ve firemních barvách. Obdarovaní našli na plechovce podrobný návod s jednotlivými kroky, jak se o semínka postarat, aby vyrostla. Celý dárek doprovází komplimentka se sloganem: „Víme co je dobré pro Váš kvalitní růst.“

Aterra už pomohla vyrůst spoustě firem do různých velikostí a nadále je „zalévá“ a pomáhá růst. Doufáme, že vykvetlá ozdoba na okně bude dlouhou dobu Aterru připomínat všem obchodním partnerům.