Spojte své jméno s legendami českého sportu

Připravili jsme pro vás originální možnost spolupráce. Nadační fond Dany a Emila Zátopkových pořádá celou řadu zajímavých akcí, kterých se můžete zúčastnit pasivně jako partner nebo i aktivně jako pořadatel. Možností je nepřeberné množství, a proto vám chceme představit alespoň ty nejzásadnější.

Spojte své jméno s legendami českého sportu

Sportovní akce

Dana a Emil Zátopkovi byli oba vášniví sportovci a není tedy divu, že Nadační fond byl založen hlavně proto, aby uchoval jejich odkaz prostřednictvím pořádání sportovních aktivit. Tradičně každým rokem se konají tyto akce, do kterých se můžete zapojit:

Běh Velkou Moravou

Běh Velkou Moravou

V polovině dubna se již tradičně uskuteční závod, kde se pořadatelé výběrem náročnosti tratí i jejich profilem soustředí na širokou sportovní veřejnost.

Zátopkův zlatý týden

Zátopkův zlatý týden

Zátopkův zlatý týden je série běžeckých závodů, které oslavují tři zlaté medaile, jež Emil Zátopek vyhrál na Letních olympijských hrách 1952 v Helsinkách v běhu na 10 000 m, 5 000 m a v maratonu. Letos se poběží od 20. do 27. července.

Zátopkova 10

Zátopkova 10

Běžecký závod Zátopkova 10 se uskuteční v neděli 12. srpna 2018 v Lomené aleji ve Staré Boleslavi.

Běh rodným krajem Emila Zátopka

Běh rodným krajem Emila Zátopka

Již 16. ročník se koná se pravidelně nejbližší sobotu k jeho narození. Tento rok se závod poběží 22. září. O startovní výstřel každého ročníku závodu se stará paní Dana Zátopková.

Použití loga na vašich propagačních materiálech

Nejjednodušší cestou, jak zajistit spojení svého jména s legendami českého sportu, je umístění jejich loga na váš produkt. Ať už se jedná o sadu sportovního oblečení jako například při olympiádě v Riu v roce 2016 nebo třeba logo na energetických tyčinkách a nápojích, které budete dávat účastníkům vašich akcí. Možností je mnoho.

Příklady, kde můžete využít logo Nadačního fondu:

  • Aplikace značky na reklamních nosičích, v médiích, merchandisingu, knihách apod.
  • Branding produktů partnera (potraviny, potravinové doplňky, oblečení, obuv, módní doplňky, mince, medaile, bankovky apod.)
  • Pojmenování sportovního a jiného zařízení, místa apod.
  • Realizace výstavy či muzea Emila Zátopka

Společenské akce

Sport není jen o výkonech, ale také o setkávání se. Nejlépe k tomu však slouží uvolněná atmosféra večírků a výstav. Dokážeme vám zajistit originální akci, kterou si zamilují nejen příznivci sportu, ale všichni přítomní.

Jaké akce například nabízíme?

  • Maratony
  • Běžecké závody a atletické závody
  • Sportovní festivaly
  • Firemní akce a jiné společenské akce
  • Kulturní eventy

Výjimečné spolupráce

Pro České dráhy jsme například otevřeli VIP salonek, který je celý v navržen tak, aby příchozí okamžitě poznal, komu je věnován. Více si můžete přečíst v našem článku Pro České dráhy jsme vytvořili VIP salónek Emila Zátopka.

Za co jsme velmi rádi, je spojení jmen Dany a Emila Zátopkových se základními školami. Ať už je sportovní, nebo ne, máme vždy velkou radost, když se tato instituce chce přihlásit k odkazu velikánů českého sportu, a věříme, že oba dva jsou pro děti inspirací.

Máte vlastní nápad, jak byste dokázali využít spolupráci s Nadačním fondem Emila a Dany Zátopkových? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

Nadace Zátopkovi Logo

Nadační fond Dany a Emila Zátopkových

Nadační fond Dany a Emila Zátopkových byl založen 8. 4. 2011 za účelem podpory a rozvoje sportovních aktivit. Mezi vize Nadačního fondu patří podpora organizátorů atletických závodů a dalších sportovních a společenských událostí nesoucích jména Dany a Emila Zátopkových. Takové akce mohou pro vás znamenat ideální příležitost, jak navázat spolupráci s Nadačním fondem. Více o fondu se dozvíte přímo na oficiálních stránkách.

Zašlete svou poptávku